What's happening this weekend

Sunday, 18 April 2021


To see your next games select your team:


Rnd Date Time Field Division Home Team vs Away Team
1 Sat, 17 Apr 10:00 Buchanan 1 Grade 8 Small Sided Games Bankstown Sports Stars FC - Yellow - St Christophers FC - Red
10:00 Buchanan 1 Grade 8 Small Sided Games Bankstown Sports Stars FC - Blue - St Christophers FC - Green
10:00 Coleman Park Grade 8 Small Sided Games Georges River Thistle SFC - Green - Panania Diggers SC - Green
10:00 Jim Ring Reserve/birrong 3a Grade 8 Small Sided Games Birrong Sports FC - Green - Revesby Workers FC - Yellow
10:00 Marco Midi - Saints Fc Grade 8 Small Sided Games St Christophers FC - Yellow - Bankstown Sports Stars FC - Red
10:00 Marco Reserve 3 Grade 8 Small Sided Games Revesby Workers FC - Green - Birrong Sports FC - Yellow
10:00 Crest 2 Grade 12 - Division 2 Bankstown Sports Strikers FC 0 - 17 Spears Sports Club
10:00 Kelso Park 1 Grade 8 Small Sided Games Panania Diggers SC - Yellow - Greenacre Eagles FC - Yellow
10:00 Kelso Park 1 Grade 9 Small Sided Games Panania Diggers SC - Green - Georges River Thistle SFC - Yellow
10:00 Amour Grade 10 Small Sided Games Revesby Rovers FC - Green - Greenacre Eagles FC - Yellow
10:00 Marco Reserve 2 Grade 10 Small Sided Games St Christophers FC - Yellow - Bankstown Sports Strikers FC - Green
10:00 Stuart 1 Grade 10 Small Sided Games Padstow Hornets FC - Yellow - Birrong Sports FC - Yellow
10:00 Allum Midi Grade 9 Small Sided Games Greenacre Eagles FC - Green - Milperra Lions SC - Yellow
10:00 Kelso Mini 1 Grade 7 Small Sided Games Panania Diggers SC - Yellow - Georges River Thistle SFC - Yellow
10:00 Marco Reserve 3 Grade 9 Small Sided Games Revesby Workers FC - Green - Bankstown Sports Strikers FC - Green
10:00 O'neill Park 1 Grade 7 Small Sided Games Yagoona Lions FC - Yellow - Bankstown Sports Stars FC - Green
10:00 Walshaw Mini Grade 7 Small Sided Games Bass Hill Rangers FC - Blue - Revesby Workers FC - Blue
10:00 Crest 3 Grade 11 Small Sided Games Bankstown Sports Strikers FC - Yellow - Padstow United SC - Yellow
10:00 George Green Grade 11 Small Sided Games North Bankstown SC - Yellow - Padstow United SC - Green
10:00 Gordon Parker 1 Grade 11 Small Sided Games Milperra Lions SC - Yellow - Bankstown Sports Strikers FC - Green
10:00 Gosling Park 2 Grade 11 Small Sided Games East Bankstown FC - Yellow - St Christophers FC - Blue
10:00 Marco Workers Mini Grade 11 Small Sided Games Revesby Workers FC - Green - Greenacre Eagles FC - Yellow
10:00 Walshaw 1 Grade 11 Small Sided Games Bass Hill Rangers FC - Yellow - Central Sydney Wolves FC - Yellow
10:00 Neville Reserve 1 Grade 10 Small Sided Games Spears Sports Club - Yellow - Panania Diggers SC - Green
10:00 Kelso Mini 2 Grade 7 Small Sided Games Panania Diggers SC - Orange - Panania Diggers SC - Red
10:30 Kelso Park 3 Grade 13 - Division 2 Panania Diggers SC - A - Bass Hill Rangers FC
10:30 Stuart 2 Grade 13 - Division 2 Padstow Hornets FC - Panania Diggers SC - B
10:30 Crest 1 Grade 8 Small Sided Games Bankstown Sports Strikers FC - Yellow - Yagoona Lions FC - Green
10:30 Crest 1 Grade 9 Small Sided Games Bankstown Sports Strikers FC - Yellow - Revesby Rovers FC - Blue
10:30 Playford Mini 1 Grade 7 Small Sided Games Padstow United SC - Yellow - Greenacre Eagles FC - Yellow
10:30 Playford Park 1 Grade 14 - Division 2 Padstow United SC 8 - 2 North Bankstown SC
10:30 Kelso Park 2 Grade 14 - Division 2 Greenacre Eagles FC - Panania Diggers SC
10:30 Jim Ring Reserve/birrong 1 Grade 10 Small Sided Games Birrong Sports FC - Green - St Christophers FC - Blue
10:30 Allum Park 1 Grade 15 - Division 1 Greenacre Eagles FC - Birrong Sports FC
10:30 Playford Park 2 Grade 15 - Division 1 Padstow United SC 2 - 4 Bass Hill Rangers FC
10:30 Lockwood Mini Grade 6 Small Sided Games Central Sydney Wolves FC - Green - Central Sydney Wolves FC - Yellow
11:00 Buchanan 1 Grade 9 Small Sided Games Bankstown Sports Stars FC - Red - Bankstown Sports Stars FC - Green
11:00 Marco Reserve 1 Grade 17/18 combined St Christophers FC - Panania Diggers SC
11:00 Jim Ring Reserve/birrong 3a Grade 9 Small Sided Games Revesby Rovers FC - Green - Birrong Sports FC - Yellow
11:00 Amour Grade 7 Small Sided Games Revesby Rovers FC - Green - Birrong Sports FC - Blue
11:00 George Green Grade 11 Small Sided Games North Bankstown SC - Green - Panania Diggers SC - Yellow
11:00 Neville Reserve 1 Grade 14 - Division 2 Spears Sports Club 10 - 3 East Bankstown FC
11:00 Amour Grade 10 Small Sided Games Revesby Rovers FC - Yellow - Georges River Thistle SFC - Yellow
11:00 Gosling Park 2 Grade 10 Small Sided Games East Bankstown FC - Yellow - Revesby Workers FC - Green
11:00 Walshaw 1 Grade 10 Small Sided Games Bass Hill Rangers FC - Yellow - St Christophers FC - Green
12:00 George Green Grade 17/18 combined Revesby Rovers FC - North Bankstown SC
12:00 Stuart 2 Grade 12 - Division 2 Greenacre Eagles FC - B - Padstow Hornets FC
12:00 Allum Park 1 Grade 17/18 combined Greenacre Eagles FC - Revesby Workers FC
12:00 Lockwood Park Grade 17/18 combined Central Sydney Wolves FC 0 - 5 Georges River Thistles SFC
12:00 Playford Park 2 Grade 17/18 combined Padstow United SC 0 - 14 Bankstown Sports Stars FC
12:00 Kelso Park 1 Grade 21 - Division 1 Panania Diggers SC - B - Birrong Sports FC
12:00 Playford Park 1 Grade 21 - Division 1 Padstow United SC 1 - 4 Panania Diggers SC - A
12:00 Kearns 1 Grade 15 - Division 1 Bankstown Sports Stars FC 0 - 2 Panania Diggers SC
13:00 Walshaw 1 All Age Men - Division 8 Bass Hill Rangers FC - Georges River Thistle SFC
14:00 Allum Park 1 All Age Men - Division 8 Greenacre Eagles FC - Revesby Workers FC
14:00 Playford Park 1 All Age Men - Division 10 Padstow United SC 0 - 2 St Christophers FC
14:00 Stuart 2 All Age Men - Division 10 Bankstown Sports Stars FC 6 - 2 Padstow Hornets FC
3 15:00 Crest 3 Premier League - First Grade Georges River Thistle SFC 3 - 2 Greenacre Eagles FC
15:00 Crest 1 Premier League - First Grade Bankstown Sports Strikers FC - North Bankstown SC
15:00 Marco Reserve 3 Premier League - First Grade Revesby Workers FC 3 - 1 Panania Diggers SC
1 16:00 Kelso Park 1 All Age Men - Division 10 Revesby Workers FC - Panania Diggers SC
3 16:00 Lockwood Park Premier League - First Grade Central Sydney Wolves FC - Birrong Sports FC
16:00 O'neill Park 1 Premier League - First Grade Yagoona Lions FC - Padstow United SC
16:00 Stuart 1 Premier League - First Grade Padstow Hornets FC - Bass Hill Rangers FC

Note: The draw has recently been updated. 4 games above have had their schedule changed. Those games are shown in this colour here.